• Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size

Aktualności

Bezpłatna aplikacja Miasta Kościerzyna

Zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej Miasta Kościerzyna, która jest dostępna na platformach: Android, Windows Phone i iOS. W telefonach z androidem wystarczy wejść w Sklep Play i w wyszukiwarkę wpisać Kościerzyna. Następnie spośród listy wybierz Kościerzynę i zainstaluj ją na swoim telefonie. Podobny sposób pobierania występuje w iOS sklepie App store oraz Windows Phone.

Dlaczego warto zainstalować ją na swoim telefonie?

Dzięki prostemu w obsłudze panelowi będziecie zawsze na bieżąco z tym, co dzieje w się w Kościerzynie. Będziecie mieć dostęp do naszej mobilnej strony miasta, do naszego fanpage, mapy miasta, ważnych telefonów i wszystkiego tego, co warto mieć zawsze pod ręką.

Mobilny przewodnik po Kościerzynie zapewnia bezpłatny dostęp do bogatej oferty kulturalnej i turystycznej. Znajdziesz tu m. in. aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych i sportowych, prezentacje ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji turystycznych Kościerzyny.

Nasza aplikacja pomoże w znalezieniu noclegu czy restauracji, podpowie, gdzie szukać atrakcji turystyczno-kulturalnych dla dzieci i miłośników aktywnego wypoczynku.

W przewodniku można znaleźć aktualne informacje z życia miasta; obszerny kalendarz imprez - terminy i opisy wydarzeń kulturalnych, sportowych, plenerowych, lokalizacje miejsc wydarzeń wraz z możliwością wyznaczenia trasy dojścia/dojazdu, z wykorzystaniem systemu GPS. Ulubione miejsca, wydarzenia i trasy można przechowywać w prywatnym schowku (Mój plan).

Nasza aplikacja pomoże szybko i łatwo znaleźć pomysł na wypoczynek czy chwilę relaksu. Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online. Jedynie niektóre elementy, w tym aktualizacja danych, wymagają połączenia z Internetem.

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, możliwa do pobrania w sklepie Google play, Windows Phone, iOS.

Zapraszamy do korzystania z naszej aplikacji!

WOŚP


 

 

 

Miasto Kościerzyna

 

 

 

 

Kalendarz imprez

 

 

 

 

Wyszukiwarka


 

 

 

BIP KDK

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz